Ceník služeb

Služby

Cena

Přidání 1x PR článku = 1 SMS 9 Kč
Nejžádanější! 1x napsaný PR článek od týmu Mclanky.cz
   400 Kč
5x napsaný PR článek od týmu Mclanky.cz
 2.000 Kč
Reklama podobná jako "Právní poradna" / 3 měsíce  2.000 Kč
Reklama podobná jako "Právní poradna" / 6 měsíců  3.800 Kč

 

Nabídka platí od 1.1.2013.

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Proč si PR článek objednat u nás?

Napíšeme pro Vaše webové stránky či jinou inzerci kvalitní a poutavé PR články, v rozsahu min. 300 slov se správnými klíčovými slovy a publikujeme je u nás na portále www.mclanky.cz. V případě objednání více článků budeme články publikovat dle našich nejlepších zkušeností do více PR katalogů. Každý promo článek bude unikátní a bude se vztahovat k činnosti Vaší společnosti či řemesla. Řadíme vždy jeden PR článek na jeden web.

 

Předem stanovíme cenu, klíčová slova, která jsou pro Vaši firmu zajímavá. Portál mclanky.cz je kompletně v naší režii, proto můžeme zaručit 100% profesionalitu a garantovat umístění článku. U placených článků také získáte možnost až 5-ti zpětných odkazů, oproti standardním třem odkazům na mclanky.cz a czechtimes.cz.

 

Autoři článků jsou řádnými členy Syndikátu novinářů České republiky a na vyžádání mohou předložit platný průkaz. Autoři jsou členy dalších významných organizací v oboru serveru České marketingové společnosti.

Objednávka

Minimální objednávka je jeden článek dle ceníku. K napsání PR článku potřebujeme vyplnit formulář, který Vám zašleme emailem + závaznou objednávku. Před vydáním Vám zašleme článek ke schválení. Po schválení článek uveřejníme, pokud si objednáte více PR článků, na zveřejnění na dalších webových stránkách máme 21 dnů.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: clanek@mclanky.cz nebo pomocí kontaktního formuláře:PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky