Plynové grily Campingaz

Pokud sháníte gril pro pohodlné a snadné grilování, jsou plynové grily Campingaz to, co právě hledáte. Ať už grilujete příležitostně pro větší počet lidí, nebo i každý den jen tak pro svou rodinu a nechcete se zdržovat s rozděláváním ohně, můžete využít plynové grily. Plynové grily Campingaz se snadno vznítí a grilování může ihned začít. Také úklid je mnohem snadnější, stačí pouze otřít a nemusíte vymetat a vynášet žádný popel . Pomocí knoflíků můžete snadno řídit teplotu a grilovat tak rovnoměrně. Plynové grily Campingaz jsou k dispozici v celé řadě velikostí a různých stylů. Ke grilům jsou připevněny kolečka pro snadnou manipulaci a případné přemisťování. Většina plynových grilů Campingaz má již připevněné odkládací plochy, ke kterým je také možné zavěsit grilovací nářadí. Vybírat můžete z plynových grilů lávových, rbs g rilů nebo z grilů kompaktních
I přesto, že plynové grily Campingaz patří do střední cenové hladiny, nabízí velmi dobrou kvalitu zpracování a vynikající funční vlastnosti.

Plynové grily Weber

Nemáte čas nebo se nechcete zdržovat rozděláváním ohně na grilování? Pořiďte si plynový gril Weber. Plynové grily Weber jsou ideální venkovní přenosné grily, které splní Vaše očekávání. Zahrnují kolečka pro snadnou manipulaci s grilem, elektronické zapalování, ovládání hořáků pomocí ventilů a většina grilů má odkládací plochy. Některé plynové grily Weber mají také vestavěné osvětlení a proto můžete grilovat opravdu kdykoliv a kdekoliv.
U těchto grilů je kladen velký důraz na kvalitu a zpracování, které probíhá v USA. Zaručuje tak uživateli opravdu dlouhou životnost.