Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky v poslední době zaznamenávají u nás velký boom. Lidé se k nim přestali stavět skepticky a čím dál více klientů poznává jejich přednosti, které jsou značné. Vyberete-li si možnost nebankovní hypotéky, je nejdůležitější vybrat seriózní společnost, která splní vše, co slibuje. S výběrem takové společnosti vám pomůže naše zprostředkovatelská firma.

A jaké jsou výhody nebankovních hypoték? Je to především rychlost a jednoduchost při vyřizování a individuální přístup.

Americká hypotéka od Vitacredit

Velmi oblíbeným produktem je americká hypotéka. Přišla k nám z USA a je to produkt mnoha výhod. Oceníte příznivý úrok, ale také fakt, že si americkou hypotéku můžete vzít na cokoliv. Budete ručit nemovitostí.

Nebankovní americkou hypotéku vám poskytuje společnost Vitacredit. Můžete si vzít částku od 50 000 Kč. Jde o vhodné řešení pro každého, kdo je ochoten ručit nemovitostí.

Gepard Finance je tu pro vás

Nevíte, jaká hypotéka na trhu bude pro vás nejvýhodnější? Oslovte Gepard Finance a budete mít jistotu nejlevnější hypotéky na trhu. Gepard Finance představuje jedničku ve světě hypoték. Nejenže vám najde nejlepší možnou nabídku, ale také ušetříte mnoho času. Vše potřebné za vás vyřídí zástupci této společnosti. Nejlevnější hypotéka na trhu čeká i na vás.