Novela zákoníku práce se dotkne všech, kteří podnikají či pracují na dohodu o provedení práce. O všech důležitých změnách týkajících se pracovního práva se dozvíte od pana JUDr. Richarda Gürlicha, který vede vlastní Advokátní kancelář Gürlich & Co. Ve svém přednesu se zmíní o odstupném a jeho optimalizaci, vztazích občanského zákoníku k pracovnímu právu, o zaměstnaneckých benefitech, stravenkách či 13. a 14. platech.

 

Paní inženýrka Renata Mládková ze společnosti 3win Consulting, spol. s r.o. přispěje svou odbornou přednáškou o tom, jak efektivně spojit personální a procesní audit ve společnosti.

 

 

Program zde  Vstupenky zde

 

 

Součástí odborné konference bude rautové občerstvení. Lahodné pokrmy budou sestaveny tak, aby si přišel na své každý účastník akce. Poté co se hosté nasytí, bude program konference pokračovat přednáškou o správné volbě velkých korporací či kde vybrat správného Interim Managera. Slova se ujme pan inženýr Luděk Pfeifer ze společnosti M.C. TRITON, spol. s r.o.

 

Dalším významným vystupujícím se stane pan Erik Matouš (EMPI Poradenství), který pohovoří o psychologii HR a jejich skrytých zákoutích (charakteristik, vývoj, vzdělání, testování). V závěru konference proběhne hromadná diskuze mezi účastníky a řečníky setkání.