Společnost Teveko byla založena v roce 1991, tehdy pod názvem Zámečnictví Teveko. V průběhu let se tato sympatická firma začala specializovat na výrobky z nerezové oceli. V tomto segmentu si společnost Teveko vydobyla přední místo mezi ryze českými firmami. V posledních letech vznikla díky kvalitní práci celé firmy specializovaná divize, která se zaměřuje na projektování, výrobu a instalaci nerezového zábradlí. Podívejme se na výhody a přednosti, které nerezové zábradlí poskytuje, trochu podrobněji.

 

nerezové zábradlí


Nerezové zábradlí se většinou instaluje do interiérů. Není ovšem vyjímkou, pokud je toto zábradlí umístěno i ve vnějších prostorách. Vyžaduje to ovšem poněkud odlišný přístup už při projektování nerezového zábradlí. Jde především o zvážení klimatických vlivu na nerezové zábradlí, které budou nemilosrdně působit na použitý materiál.
Při projektování a instalaci interiérového nerezového materiálu je zase zapotřebí zvážit celkové estetické vyznění zábradlí v prostoru. Především nerezové zábradlí má tu výhodu, že části z nerezové oceli lze snadno kombinovat s dalšími materiály. K nejoblíběnějším doplňkovým materiálům patří kvalitní sklo, ušlechtilé dřevo nebo zajímavé plasty. Velmi častým doplňkem nerezového zábraldí bývají horizontální ocelová lanka. Ty zároveň plní ochranou funkci.


Na internetových stránkách společnosti Teveko si můžete prohlédnout obsáhlou fotogalerii realizovaných nerezových zábradlí. Množství spokojených a vracejících se zákazníku svědčí o kvalitní práci, kterou tato firma provádí. A nerezové zábradlí je bezesporu vlajkovou lodí společnosti Teveko.