Firma KS Parket Ostrava se zabývá problematikou interiérových podlah, dveří a zárubní již od roku 1995. Specialitou této firmy jsou pokládky a renovace podlah, renovace dveří a instalace nových zárubní a dveří včetně kování. Podívejme se na jednotlivé činnosti firmy KS Parket Ostrava podrobněji.

 

Podlahy Ostrava

Podlahy od KS Parket Ostrava

K hlavním činnostem firmy patří renovace podlah v Ostravě. Renovuje především parkety a to včetně vyspravení spár mezi parketami, odstranění starého laku, vybroušení spár a rýh. Nakonec příchází povrchová úprava speciálními laky. První vrstva je vytvrzující lak, na něj se obvykle nanáší další tři vrstvy.

Plovoucí podlahy

Další významnou činnístí je pokládka nových plovoucích podlah. Firma KS Parket je jedním z největších realizátorů, instaluje plovoucí podlahy v Ostravě již více než 15 let. Plovoucích podlah je na výběr ve vzorkové prodejně dostatečné množství, stačí si vybrat tu nejvhodnější pro vás.

Interiérové dveře

Nabídka interiérových dveří je další oblast, na kterou se firma KS Parket zaměřuje. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné dveře v Ostravě, navštivte prodejnu KS Parket v Ostravě-Porubě. Na výběr je množství dveří, především od společnosti Sapeli. Ať už potřebujete podlahy v Ostravě nebo dveře, v KS Parket vám ochotně poradí ty nejvhodnější pro váš interiér. Přejeme vám spokojený výběr.