Pokud máte problémy s přírodními nehty, nejste v tom samy. Věřte mi, znám to. Vždycky jsem toužila po krásných dlouhých nehtech. Možná zvlášť proto, že mám odjakživa kratší silnější prsty, jsem chtěla, aby moje ruce vypadaly lépe. O tom, že existuje možnost nechat si vymodelovat nehty umělé, vím již dlouho, ale nikdy jsem se neodhodlala si je nechat udělat. Až osud tomu chtěl, že jsem přišla o práci a zavadila jsem právě o rekvalifikační kurz pro nehtové designerky.

Když jsem zjistila, že bych se jí mohla stát i já, nadchlo mě to a začala jsem jednat. Zjistila jsem si, že vyhlášené akreditované rekvalifikační kurzy se konají pod záštitou firmy Magic Nails. Vygooglila jsem si proto adresu a hned si sjednala účast na kurzu. Vše proběhlo bez problémů, po absolvování jsem obdržela certifikát a s jeho pomocí i živnostenský list. Nejdřív jsem si našla prostory pro svůj vlastní salon, chyběl už jen materiál a samozřejmě zákaznice.

Vzpomněla jsem si na Magic Nails, tato firma pořádá nejen rekvalifikační kurzy, provozuje současně také internetový obchod pomůckami pro nehtovou modeláž. Vybrala jsem si tedy všechny potřebné suroviny a pomocníky pro modeláž gelových i akrylových nehtů od pilníků až po UV lampu a začala jsem shánět zákaznice. Často jsem je získala z řad kamarádek, protože jsem si dala záležet na vzhledu vlastních nehtů, aby za mě dělaly reklamu mému umění a navíc jsem se sama hned cítila lépe, protože mé ruce lépe vypadaly. Chcete-li se i vy stát nehtovou designerkou, neváhejte. Obraťte se na MagicNails.cz a určitě budete spokojeny.