Nastěhovali jste se do nového bytu. Stěny jsou vymalovány, nábytek na svém místě, věci z krabic vybaleny. Ale stále máte pocit, že to není ono, že Vám tam něco chybí. To je ten správný okamžik, kdy byste se měli poohlédnout po nabídce bytových doplňků a dekorací.

 

Snad v každé domácnosti se najdou bytové doplňky, které pro nezúčastněného pozorovatele nemají žádnou hodnotu, ale pro Vás představují vzpomínku na nějakou situaci nebo osobu. Potom jsou bytové doplňky, které mají ryze praktickou funkci a na design se nehledí. A asi nejlepší jsou bytové dekorace, které oživí interiér, jsou potěchou pro oko majitele a navíc - jsou-li vhodně vybrány - poslouží k praktickému účelu.

 

Dekorativní podnos


Do poslední jmenované kategorie bytových doplňků patří například čajové soupravy. Nejen, že pěkně vypadají, ale ještě poslouží k servírování lahodného čaje návštěvám. Nebo dekorativní podnosy - ozdobí konferenční stolek v obývacím pokoji, ale můžete na něj naaranžovat čerstvé ovoce, které bude celá rodina uzobávat při sledování televize.

 

Čajová souprava


Ať už si pořizujete bytové doplňky z jakéhokoliv důvodu, pamatujte na to, že by měly interiér doplnit, ne zaplnit. Je lépe hledět na jednotu stylu doplňku a zbytku interiéru než se snažit zaplnit interiér velkým množstvím různorodých bytových doplňků. V této oblasti obzvláště platí, že kvalita by měla vítězit nad kvantitou!

Široký sortiment bytových doplňků (čajové soupravy, dekorativní podnosy, vázy a umělé květiny, světelné obrazy a jiné) najdete například na www.styl-bydleni.cz. Nechte se inspirovat!