Ochrana dýchacích cest, myslete na víc, než jen bezpečnost. Výrobky z prvotřídních materiálů, pohodlná ochrana zvýšené produktivity na pracovišti. Nabízíme Vám ochranné masky, ochranné polomasky, respirátory nazývané také filtrační polomasky, dýchací jednotky a filtry k ochranným maskám a polomaskám. Prostředky na ochranu dýchacích cest pro všechny druhy znečištění a všechny pracovní profese.

Respirátory nebo-li filtrační polomasky se rozdělují s výdechovým ventilkem, který snižuje hromadění tepla v respirátoru nebo bez výdechového ventilku. Respirátory mají barevně odlišené pásky, pro snadné rozlišení úrovní ochrany, žlutá barva značí třídu ochrany P1, modrá značí třídu ochrany P2, červená značí třídu ochrany P3.
Ochranné masky a ochranné polomasky od společnosti 3M je záruka vysoké kvality. Ochranné masky a ochranné polomasky spolehlivě ochrání proti potencionálním zdravotním rizikům. Všechny masky a polomasky jsou dostupné v různých velikostech a designech, dokonale se přizpůsobí tvaru každé hlavy. Spolehlivá ochrana dýchacích cest.
Dýchací jednotky zajišťují ochranu dýchacích orgánů v těch nejobtížnějších podmínkách. Konstrukce těchto systémů kromě toho, že poskytuje optimální ochranu se zaměřují na optimální pohodlí uživatele. Produkty od společnosti 3M, to je spolehlivá ochrana dýchacích cest.
Filtry k maskám, ochranným maskám a ochranným polomaskám, jednoduchá a spolehlivá ochrana při dýchání. Ochranné filtry s bajonetovým systémem připevnění filtru, jednoduché zacvaknutí, filtry proti částicím, upínatelné na masku nebo bajonetový filtr.