Českým dětem jsou obvykle nejblíž právě české animované pohádky. Snad každé malé dítě zná pohádkové skřítky Křemílka a Vochomůrku, Pejska a kočičku nebo Krtečka. Je jich celá řada a patří k nim také Ferda Mravenec. Ferdovi už je skoro osmdesát let. Poprvé se objevil na stránkách Lidových novin začátkem roku 1933, kde začaly vycházet komiksové příběhy nového hrdiny autora Ondřeje Sekory. Postupně se stále slavnější mravenec začal objevovat častěji a netrvalo dlouho a stal se hrdinou celé pohádkové knihy. A právě tato kniha se stala předlohou pro filmové zpracování příběhů Ferdy Mravence.

Ferda je šikovný a pracovitý mravenec, který si se vším poradí, všechno zvládne a vždy si ví rady. Zkrátka práce všeho druhu. Chcete-li svým dětem udělat radost kreslenými pohádkami, kupte jim Nová dobrodružství Ferdy Mravence v internetovém obchodě Filmnadvd.cz, určitě neprohloupíte.

Filmnadvd.cz vám nabídne také široký sortiment dalších pohádek hraných i animovaných. K dispozici jsou tu pro vás filmy různých žánrů, vše na DVD médiích. Libujete si v záhadách a detektivních zápletkách? Díváte se raději na dokumentární snímky? Filmnadvd.cz je tu pro vás a nabízí nejeden DVD film.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim příběhy vždy dobře naladěného Ferdy Mravence s červeným puntíkovaným šátkem kolem krku. Film na DVD s Ferdou Mravencem si vaše děti jistě zamilují. Neváhejte a nakupujte na www.filmnadvd.cz.