Znáte lepší pocit, než když se vaše děti baví a jsou spokojené? Jak často je dokážete zabavit natolik, abyste měli chvilku klidu sami pro sebe?

Zabavna-zahrada.cz je expert na dětská hřiště a prolézačky. Nabízíme vám prodej a montáž krásných a bezpečných hracích sestav. Odměnou vám budou vískající spokojené děti, které se prohání po žebříku, skáčou, sjíždějí, proplétají se na prolézačkách a hrají si v kvalitním dětském zahradním domku. Internetový obchod Zabavna-zahrada.cz nabízí široký sortiment zboží od zahradních domků a prolézaček až po složité dětské hrací sestavy, stačí si jen vybrat.

Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Opracované dřevěné konstrukce přímo vybízejí k bezpečným a kreativním hrátkám vašich dětí. Sestavy můžete různě kombinovat a jejich prvky sestavovat dle libosti. Můžete tak vytvořit třeba krytý hrací prostor, pískoviště se skluzavkou. Máte vždy na výběr z několika barevných provedení výrobků, dřevěná konstrukce může být z přírodního nebo impregnovaného dřeva. Skluzavky a některé další díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pevného polyetylenu. Díky tomu je skluzavka odolná a vydrží nápor hrajících si dětí dlouhá léta.

Nemáte čas na sestavování dětského hřiště? Žádný problém! Našim zákazníkům poskytujeme možnost montáže po celé České republice. Nyní jsme pro vás připravili akční nabídku. Jste z Pardubického kraje? Objednejte si na www.zabavna-zahrada.cz prolézačky, dětský domek nebo některou z hracích sestav a dostanete jako dárek slevu 10 % na provedení montáže. Neváhejte a pořiďte vašim dětem jejich vlastní zahradní dětské hřiště.