Velice nároční klienti zcela jistě ocení špičkové služby tříhvězdičkového Wellness hotelu Kolštejn, rodiny s dětmi pak určitě přivítají vysoký komfort a cenovou dostupnost Turistického hotelu, kde se bez problémů ubytuje až osmičlenná rodina.

Wellness hotel Kolštejn, Jeseníky

Jeseníky – jedno z nejkrásnějších a nejpodmanivějších moravskoslezských pohoří nabízí nepřeberné množství outdoorových aktivit, které si můžete doplnit ještě o špičkovou péči ve tříhvězdičkovém Wellness hotelu Kolštejn. Zde je k dispozici dvacet pět nově vybavených pokojů o celkové kapacitě sedmdesát pět lůžek. K vybavení každého z pokojů neodmyslitelně patří vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD televizor a hotelový telefon. Vybrané pokoje jsou pak navíc ještě vybaveny minibarem s výběrem těch nejkvalitnějších alkoholických i nealkoholických nápojů. Snídaně je podávána přímo v hotelu, kde ještě najdeme i hotelovou restauraci, nový středověký salonek či snídárnu.

Turistický hotel v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

Ubytování Jeseníky – Turistický hotel, určený především pro rodiny s dětmi, nabízí velice pohodlné a cenově dostupné dvou až osmilůžkové pokoje s celkovou kapacitou až čtyřicet šest lůžek. Od roku 2010 na Vás čeká pět nově zrekonstruovaných a moderně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením a LCD televizorem. Vícelůžkové pokoje mají sociální zařízení společné. Co jistě ocení především početnější rodiny, je dětský koutek nebo společenská místnost ve stejném patře. Jednu z nejdůležitějších rolí pro nás hraje Vaše spokojenost, proto neváhejte a kontaktujte nás se svými individuálními požadavky. Rádi Vašim potřebám vyjdeme vstříc. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Zvýhodněný vstup do Vitálního světa pro obyvatele Jesenicka a Šumperska

Milujete wellness pobyty a nechce se Vám jezdit do vzdálených a drahých středisek v Rakousku či na Slovensku? Přijeďte k nám do Relax centra Kolštejn v Branné aneb kvalitnější wellness se v České republice hledá opravdu jen stěží. Dlouhodobá akce zvýhodněného vstupu do Vitálního světa pro obyvatele Jesenicka a Šumperska má za cíl rozšířit povědomí o relaxačních a revitalizačních službách našeho centra, které se otevírá všem milovníkům saun a prvotřídních wellness služeb.

 

Nechte se hýčkat a přijeďte okusit Vitální svět i Vy. Této jedinečné akce lze využít pouze ve vybraných dnech, kterými jsou: úterý, středa, čtvrtek (16:00 - 21:00) během provozní doby Vitálního světa.

 

Naše centrum relaxace se nachází na náměstíčku v Branné, v budově Relax centra Kolštejn, pouhých 90 minut od Olomouce, 45 minut od Zábřehu na Moravě či 2 hodiny od Brna a Ostravy. Veškerá další informace, fotografie a dokonce i videa můžete nalézt přímo na stránkách Vitálního světa.

 

 

Relax Kolštejn – ubytování Jeseníky – je pro Vás stále k dispozici. Těšíme se na Vaši návštěvu!