Cílem společnosti Armogroup, s. r. o., je poskytování betonářské oceli v nejvyšší možné kvalitě a v co nejkratším možném termínu. Betonářská ocel a svařované Kari sítě splňují kvalitu podle platných norem. Společnost se specializuje na výrobní kapacitu v rozsahu od malých rodinných domů až po velké bytové objekty. Realizace tzv. velkých zakázek ve spolupráci s kvalifikovanými firmami Drotári a J. D. Š., svědčí o významné pozici společnosti Armogroup, s. r. o., na českém trhu.


Betonářská ocel od předních výrobců oceli

Při výrobní činnosti betonářské oceli pro monolitické konstrukce z tyčové oceli a betonářské oceli ve svitcích se řídíme platnými normami ČSN 42 0139 a DIN 488. Veškerá betonářská ocel je odebírána od předních českých výrobců oceli.

 

Do obchodní činnosti firmy Armygroup, s. r. o., spadají dodávky svařované sítě KARI od certifikovaných českých výrobců ve standardních i atypických rozměrech, plastové distanční lišty a plastové distanční kolečka, betonové distance a vázací dráty. V nabídce najdete rovněž nosiče horní výztuže, které prodáváme po kusech i paletách.

 

Navštivte naši fotogalerii

Zájemcům o naše produkty a služby doporučujeme navštívit fotogalerii na našich internetových stránkách. Na stránkách najdete mimo jiné také reference, například fotodokumentaci při realizaci administrativního centra BBC – G Praha a další.

 

Firma disponuje dostatečným množstvím kvalitních ohýbacích zařízení. Dopravu armatury zajišťujeme vlastní i smluvní autodopravou. V případě zájmu o poradenskou činnost v oblasti užití betonářské výztuže, svařovaných KARI sítí či distančních prvků, nás můžete kontaktovat. Využít k tomu můžete jednotný kontaktní formulář.