Autentické zážitky

Pokud se rozhodnete, že budete investovat do cestování, jistě vám přijdou vhod informace o destinacích či zemích, které máte v plánu navštívit. Listovat bedekry je určitě poučné, ale není nad autentické zážitky či zkušenosti jiných lidí. V poutavých a čtivých článcích vám jejich autoři přiblíží zemi, kterou poznali skutečně zblízka. A můžete se spolu s nimi podívat skutečně kdekoliv – od Austrálie, přes Japonsko až po Itálii, včetně tuzemska apod.

Co se vyplatí vědět?

Báječnou příležitostí, jak se více dozvědět o možnostech či nástrahách práce v zahraničí, jsou zajímavé rozhovory také publikované na přehledném webu. Na zvídavé otázky odpovídají například studenti – vysokoškoláci, kteří si vyzkoušeli třeba práci na farmě ve Skotsku či pracovali ve Finsku. Dále se můžete z poutavých článků dozvědět, jaké to je být v cizí zemi animátorkou či korálkářkou.

Kdekoliv v Evropě

Velmi vyhledávanou je práce v Evropě – a není divu, jedná se o lokalitu nám blízkou, a přesto ji v mnohém toužíme více poznat. Kde všude a na jaké pozici je možné v rámci evropského kontinentu pracovat, se na webu také snadno a rychle dozvíte. V kategorii „Nabídky práce v zahraničí“ se před vámi objeví dlouhý seznam a stačí si už jen vybrat. Zároveň se můžete dovědět i to, o jaké zahraniční státy se další návštěvníci stránek nejvíce zajímali. Pokud vás více láká pracovní pobyt ve Spojených státech, neváhejte si přečíst článek na téma zkušenosti z práce v USA. Dozvíte se, jak si lze práci za oceánem vůbec obstarat, jaké kroky je třeba učinit, které dokumenty vyřídit apod. Zcela jistě si z rozhovoru uděláte představu o tom, co vás může v USA čekat i potkat.