Jak napovídá výstižný název tohoto systému, celá administrační oblast je snadno pochopitelná (pojmenování easoo je odvozeno z anglického So Easy – tak snadný). Zkrátka, jedná se o velmi moderní redakční systém, který svou jednoduchostí zabezpečuje, že si každý z vás vytvoří správu obsahu sám a rychle.

Vše je v češtině

Překážkou není ani případná neznalost angličtiny, protože systém pro správu obsahu (CMS) je vyvinut v českém jazyce. Navíc je profesionálním týmem Malota Production s.r.o. neustále zdokonalován, tak aby odpovídal nejnovějším on-line marketingovým trendům.

 

A proč je lepší než ostatní redakční systémy? Především je vytvořen s ohledem na jednoduchou správu webové prezentace a optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Bez jakýchkoliv odborných znalostí tak může běžný uživatel internetu pohodlně spravovat svou webovou prezentaci. Navíc je redakční systém Easoo dodáván i s grafikou „na míru“, za velice příznivou cenu.

Jaké jsou možnosti…

Co všechno CMS dokáže? Je toho spousta – a navíc jsou možnosti systému stále vyvíjeny a přizpůsobovány jak efektivitě, tak i rychlosti práce. K možnostem správy webové prezentace mimo jiné patří editace (přidání či smazání) struktury menu/submenu nebo editace obsahu stránek ve stylu Microsoft Word. Skvělá je i možnost vkládání fotografií či videa, možnost vkládání PDF souborů, odkazů, počasí, návštěvnosti apod.

Snadno a rychle se zorientujete

Na webu Easoo se každý návštěvník jednoduše dozví další informace a navíc se může na cokoliv k této problematice (on-line) zeptat. Dozvědět se na webu můžete i výhody, které vám redakční systém Easoo přinese, včetně vysoké ochrany zabezpečení a pravidelného zálohování dat.