Firma Ivo Brabenec nabízí servis oken a dveří. Čím se odlišuje od konkurence? Především svým individuálním přístupem k jednotlivým zákazníkům, kvalitou nabízených služeb a jejich cenovou dostupností. Zároveň však majitel firmy upozorňuje zákazníky na to, aby nepodléhali velkému slevovému šílenství, kterým si chtějí některé firmy získat jejich přízeň: „Kvalita musí odpovídat ceně a naopak. Zvolíte-li firmu, která si za své služby účtuje směšné částky, s největší pravděpodobností budete svého kroku brzy litovat.“

 

Servis oken kvalitně je správná volba

Profesionální servis oken, jejich údržba či renovace stojí peníze, ale jedná se o investici, která se Vám vyplatí. Kvalitní servis oken a servis dveří prodlouží životnost těchto výrobků až o několik desítek let. Servis oken Brno Vám zaručuje dokonalou funkčnost Vašich plastových oken a Vaší maximální spokojenost.

PLastová okna a dveře

Mezi nejčastěji požadované práce patří pravidelné servisní prohlídky, seřizování, údržba a opravy okenního i dveřního kování, dodatečná montáž doplňků kování, výměna opotřebovaného těsnění a další. V případě, že se na nás zákazník obrátí, snažíme se vyhovět všem jeho požadavkům. Svým zákazníkům nabízí rovněž doplňkové služby jako jsou vnitřní parapety z PVC a dřevotřísky, vnější parapety, řetízkové žaluzie či protihmyzové sítě.

 

Nabídne Vám okamžité řešení

Servis oken Brno je připraven provést kvalitní montáž oken a dveří také u Vás. Navštivte oficiální stránky firmy Ivo Brabenec a kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, e-mailem nebo pomocí jednoduchého kontaktního formuláře.

 

Přijedeme za Vámi dle Vašich požadavků a nabídneme Vám okamžité řešení týkající se servisu PVC oken a dveří. Obraťte se na odborníka!

Autor: Linda Kalašová