Společnost se věnuje převážně hornické činnosti, se kterou souvisí výroba a prodej těženého, praného a drceného kameniva. K třídění suroviny jsou používány semimobilní třídírny. Pro zkvalitnění služeb souvisejících s těžbou a úpravou písku, byla v roce 2003 postavena nová stacionární technologická linka Brauer s praním a systémem mokrého třídění.

 

Prodej písků za nejvýhodnější ceny

Společnost PÍSKOVNY MORAVA spol. s r.o. nabízí svým zákazníkům prodej štěrkopísků, písky, prané písky, drcené kamenivo a další za velice výhodné ceny. Na stránkách společnosti je k dispozici ceník těženého kameniva platný od 01. ledna 2012. Získejte přesný přehled o cenách na českém trhu!

 

Pro Vaši lepší orientaci uvádíme alespoň některé z uvedených cen: Ferreto 50 Kč/t, skrývky 40 Kč/t, jílová spraš 20 Kč,/t netříděný štěrkopísek 80 Kč/t. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Kompletní ceník naleznete na stránkách firmy.

 

Zajistíme dopravu objednaného kameniva

Aby byl nákup pro zákazníka co nejjednodušší, zajistíme expedici těženého kameniva. Dodávku kameniva jsme schopni dopravit na místo určení odběratele. Cena za tuto službu bude stanovena individuálně podle přepravní vzdálenosti.

 

Svým zákazníkům nabízíme individuální služby rovněž při placení. Chcete-li platit hotově, můžete se dohodnout přímo s pískovnou v Bratčicích. Velice rádi Vám vyjdeme vstříc. Vyřešíme za Vás objednávku, kupní smlouvu i jiné požadavky související s nákupem písku a těženého kameniva.

 

V případě zájmu o písky, drcené kamenivo, oblázky a další nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo můžete využít jednoduchý kontaktní formulář. Na našich oficiálních stránkách je k dispozici také podrobná mapa, kde nás najdete.

 

Autor: Linda Kalašová