Premiership.cz přináší svým uživatelům zpravodajský a výsledkový servis z anglické Premier League, Npower Championship, League One, League Two, FA Cupu a Carling Cupu. V neposlední řadě monitoruje také účinkování anglických klubů v evropských pohárech a věnuje se i zápasům anglického národního týmu.

Aktuální zprávy z dění v anglické kopané doplňují přehledné tabulky a podrobné statistiky týmů i hráčů, které přijdou vhod především účastníkům tipovací soutěže. V rámci ní mohou tipující poměřit své síly s vybranými fotbalovými experty (např. bývalým brankářem české reprezentace Pavlem Srníčkem) či tipy samotné redakce a soutěžit o zajímavé ceny.

Premiership - fotbal

Premiership.cz podrobně sleduje i působení českých a slovenských fotbalistů v anglické kopané. Na portále naleznete vizitky všech Čechů a Slováků a každý týden také zprávy o jejich účinkování v anglických fotbalových soutěžích.

Premiership.cz nabízí svým uživatelům možnost navštívit profily 92 anglických klubů ze čtyř ligových soutěží a vizitky všech hráčů a trenérů působících v Premier League s detailními statistikami.

Příznivce tištěných médií zcela jistě potěší každodenní přehled fotbalových zpráv z anglického tisku, nesoucí název Footballový boulevard. Nechybí ani blogy redaktorů, pravidelné seriály na zajímavá témata či články z historie anglické kopané.

Rostoucí obliba sociálních sítí nás zavedla také na Facebook, kde to nejdůležitější najdete na této adrese: http://www.facebook.com/pages/Premiershipcz/293951701099

Zaregistrujte se, hrajte o ceny a užívejte si nejpopulárnější ligovou soutěž světa na http://premiership.efotbal.cz !