01. března 2012 13:40 – BRNO

Společnost Vosting, s. r. o., Vám zajistí projekční a inženýrskou činnost v oblasti vodohospodářských staveb a staveb pro nakládání s odpady, především pak rekultivace skládek odpadů, kompostárny, sběrné dvory odpadů a pod. Dlouholeté zkušenosti a kladné reference jsou zárukou kvalitně odvedené práce, stejně jako osvědčení MŽP pro zpracovávání dokumentace k posuzování vlivů staveb a technologií na životní prostředí.

 

Nedílnou součástí nabízených služeb a produktů v oblasti odpadového hospodářství je nabídka mobilních strojů jako jsou drtič bioodpadů, štěpkovač dřeva, překopávače kompostu samojízdné i tažené, bubnový třídič kompostu a zemin, vibrační třídič na písek a štěrkopísek, drtič stavebních sutí, měřící přístroje, kompostovací kontejner, břity na sněhové pluhy či plovoucí bagry.

 

K dispozici jsou rovněž náhradní díly na drtiče a štepkovače (kladiva, nože).

Stroje nejvyšší kvality

Nabízíme stroje pro recyklaci stavebních sutí a techniku pro těžbu a zpracování písků a štěrkopísků, gumová a plastová síta na třídiče nerostných surovin a kombinované břity na sněhové pluhy všech značek.

Zastupujeme významné zahraniční firmy BACKHUS, Alieco, Terra Select, BEYER, Kueper, Willibald a Johli.

odpadové hospodářství

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nám napsat pomocí jednoduchého formuláře na našich internetových stránkách, kde najdete kompletní nabídku služeb a produktů.

 

Autor: Linda Kalašová