Zahrada by měla být místem odpočinku a zábavy, ale pro řadu lidí je bohužel pouze přítěží. O zahradu je potřeba se starat, na což nemají pracující lidé většinou čas ani náladu. Firma M-Závlaha zabývající se zakládáním a údržbou zeleně se zaměřením na instalaci profesionálních automatických závlahových systémů pro Vás má chytré řešení.

 

Automatické závlahové systémy se postarají o to, aby měly rostliny na Vaší zahradě dostatečný přísun vody. Závlahové systémy TORO či Irritrol zaručuje dostatečný vláhový poměr pro rostlinu a navíc můžete snadno dosáhnout efektivního využívání vody. Zapomeňte na každodenní pobíhání po zahradě s konvicí vody. Naše systémy udělají nepříjemnou práci za Vás.


Příjemné posezení na zahradě

Údržba zeleně v našich rukou Vám dává prostor pro více zábavy s rodinou a přáteli. Firma M-Závlaha dodává kompletní vybavení zahrad jako jsou bazény, sauny, dřevěný nábytek, teakový nábytek, altány, pergoly, dřevěné terasy a mnoho dalšího. Fantazií se meze nekladou a je jen na Vás, jaký styl nábytku a doplňků na svou zahradu zvolíte. Nebojte se kombinovat.

 

V nabídce produktů firmy M-Závlaha najdete také kvalitní grily, bez kterých se pořádná zahradní party rozhodně neobejde. V případě Vašeho zájmu o jakýkoliv produkt z naší nabídky, nás neváhejte kontaktovat. Katalog výrobků Vám rádi předložíme osobně.

 

 

Realizace zahrad s bonusem navíc

Pokud se rozhodnete pro realizaci zahrady u naší firmy, získáte zvýhodněnou cenu údržby zahrad.  Zkušení odborníci se postarají o jarní a podzimní vertikutace neboli prořezávání trávníku, hnojení rostlin a trávníků, prořezávky stromů a kácení stromů, štěpkování a další.

 

Autor: Linda Kalašová