Nejste spokojeni s vaším platovým ohodnocením a uvažujete o přivýdělku? Pokud rádi zkoušíte nové věci a baví vás komunikovat s lidmi, můžete podpořit váš rodinný rozpočet navázáním spolupráce se společností DEDRA INNOVATIONS. Společnost DEDRA je již od roku 1995 českým výrobcem kvalitní ekologické bytové kosmetiky.

Spolupráce vám přinese nejen finanční nezávislost, budete moci také nakupovat vysoce kvalitní výrobky DEDRA se slevou až 25 % a pokud přivedete nové zákazníky, kteří budou rovněž chtít spolupracovat, získáte další pasivní příjem navíc. Pokud jste se rozhodli pro spolupráci, neváhejte a udělejte první krok na Carmela.cz.

Prodej výrobků DEDRA je pro vás tou správnou šancí k přivýdělku. Spolupráce vzniká v momentě, kdy se zaregistrujete a poprvé si objednáte zboží DEDRA. V objednávce nezapomeňte uvést jméno a číslo vašeho regionálního koordinátora, abyste mohli nakupovat se slevou. Ve vašem případě je to Marcela Jakubíková, číslo koordinátora 114038. Pokud vás tato nabídka zaujala, podívejte se na www.carmela.cz, kde se dozvíte více informací.

Nemusíte se bát, registrace je zdarma a nikdo po vás nebude chtít ani později žádné obnovovací poplatky. Registrací se stáváte zákazníkem společnosti DEDRA. Můžete zboží nakupovat pro sebe nebo ho dále distribuovat a vydělávat tak. Registrace vás nezavazuje k žádným pravidelným nákupům ani k minimální výši ceny objednaného zboží. Vše záleží pouze na vás. Výhodou je, že se distributorem výrobků DEDRA můžete stát už od patnácti let. Máte dotazy? Pište na email carmela3@seznam.cz.