Zvolte si hotel Fontána, který nabízí ubytování v Přelouči. Získáte tak maximální komfort za přijatelnou cenu i s bohatým sortimentem doplňkových služeb.

Hotel Fontána Přelouč

Hotel Fontána Přelouč disponuje kapacitou sto lůžek. Můžete vybírat z ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pro rodiny s dětmi nechybí ani možnost přistýlky. V hotelu Fontána o vás bude vždy skvěle postaráno. Kromě standardního ubytování nabízí hotel i zajímavé pobytové balíčky, které můžete využít buď sami, nebo jimi obdarovat své blízké.

Ubytování v Hotelu Fontána Přelouč je propojeno s restaurací, ve které můžete ochutnat tradiční česká jídla i pokrmy z mezinárodní kuchyně. Restaurace je otevřena nejen pro zákazníky hotelu, ale i veřejnosti. Hotel Fontána, který poskytuje nejen ubytování v Přelouči nadchne vysokou úrovní a kvalitou služeb i profesionálně vyškoleným personálem. Hotel Fontána můžete využít nejen k odpočinku, slouží i k pořádání nejrůznějších firemních a gastronomických akcí či konferencí.

Ubytování Přelouč

Přelouč patří mezi klidné, turisty málo vyhledávané lokality. Ubytování v Přelouči je proto cenově dostupné a přístupné každému.Hotel Fontána nabízí zároveň luxus a klidné zázemí, které je kombinováno s bohatými možnostmi sportovního či kulturního vyžití. Fontána hotel Přelouč je zde pro každého, kdo touží po relaxaci a odpočinku, ale zároveň se nechce vzdalovat desítky kilometrů od civilizace.

V hotelu Fontána nejsou výjimkou svatby, školení nebo rodinné oslavy. Hotel pro vás zajistí ubytování i stravování. Svatebčané, oslavenci i účastníci školení mohou využít rozsáhlé prostory hotelu. Nechybí ani jednací místnosti a salónky, které dodají intimní atmosféru a zpříjemní váš pobyt.

Více informací naleznete na www.fontana-prelouc.cz