Elektrické grily Weber v současné době nemají na trhu konkurenci. Nabízena je samozřejmě i řada dalších značek, ty však v drtivé většině případů trpí nedostatečným výkonem a jedná se tak spíš o \"ohřívače\". Elektrické grily Weber nabízejí vynikající výsledky a chuť naprosto srovnatelnou s modely na plyn nebo dřevěné uhlí. Jejich nespornou výhodou je však jejich jednoduchá obsluha a bezpečnost. V našem obchodě Vám nabízíme pouze kvalitní elektrické grily, které jsou určeny pro venkovní grilování, kde můžete připravovat nejrůznější potraviny.

Protože jsou to grily s vysokým poklopem, lze na nich grilovat i vyšší a objemnější maso jako jsou např. kuřecí stehna. Pro každý elektrický gril Weber je typické, že po zahřátí indikuje buď světlem nebo zvukem, že je gril připravený na požadovanou teplotu. Poté může začít samotné grilování.

Příprava pokrmů na elektrické grily je zdravá – tuk odchází pomocí samotného tvaru grilu do nádoby pod ním a tím nedochází ke smažení v tuku. Dle platných norem není dovoleno používání otevřeného ohně na balkonech a terasách bytových domů a tak je elektrický gril často jediná možnost. S elektrickým grilem Weber však nejde o kompromis ale plnohodnotné řešení grilování. V roce 2011 přichází Weber s novou řadou, s větší grilovací plochou a samonosnou konstrukcí.