Slevové portály

Slevové portály jsou oblíbené mezi prodejci i nakupujícími a podle rostoucímu počtu slevovačů vyhovují i provozovatele, které z obchodů mají provize. Velikost této provize záleží na konkrétním slevovém portálu.

Akční ceny čekají i na vás. Nenechte si utéct nic, co by vás mohlo zajímat. Rozsah služeb i zboží ze slevových portálů je obrovský a byla by škoda ho nevyužít.

Navíc nakupování na slevových portálech je velmi jednoduché. Vyberete si zboží, které označíte. Poté zadáte svůj mail, na který vám bude poslané údaje k platbě. Můžete platit bezhotovostním převodem nebo platební kartou. Oba způsoby jsou naprosto bezpečné. Po zaplacení dostanete poukázku se specifickým číslem, na které uplatníte slevu.

Pobyty se slevou

Lidé nakupují na slevových automatech různé zboží a služby. Velmi oblíbené jsou pobyty se slevou. Podívejte se i vy do sekce „slevy pobyty“, určitě si vyberete místo, které vás zaujme. Pokud vás nic nenadchne, sledujte nabídky dál. Mění se velmi často, takže v brzké době se najde něco, co osloví i vás. Pobyty jsou různě dlouhé a některé jsou i se zaměřením, např. na lyžování, na wellness služby. Mezi ženami jsou také oblíbené pobyty s cvičením, např. zumbou. A na jaký pobyt se vydáte vy?