Kvalitní umyvadla, které zkrášlí vaši koupelnu

Provádíte renovaci vaší koupelny, nebo zařizujete úplně novou koupelnu? A rozhodujete se jaké zvolit nejvhodnější umyvadlo pro vaše využití. Pak vám v našem obchodě nabízíme velký výběr kvalitních účelových umyvadel různých velikostí a tvarů. Od největších a prvotřídních výrobců jako jsou Hatria, Keramag, Kolo, Kohler, Duravit. umyvadla mají velmi kvalitní a lesklou povrchovou úpravu.
V našem sortimentu najde různé druhy typů umyvadel jako jsou klasická ze série Duravit Starck 3 která již dlouhá léta spolupracuje s německým výrobcem Duravit, jsou velmi oblíbená nejen kvůli svému jedinečnému designu, ale také pro přijatelné ceny a dají se kombinovat se skřínkami. Zápustná umyvadla od největších italských keramiček Hatria a americké firmy Kohler jsou výborně designově řešené svými tvary s hladkými povrchy.
umyvadla na desku od výrobce Hatria a Kohler mají originální a jedinečné tvary, které vás zajisté nadchnou. Tyto značky umyvadel pro svůj design získaly světovou cenu mezi špičkami výrobců umyvadel. Jsou dvakrát glazurovaná což napomáhá k velmi vysokému lesku a extrémně hladkému povrchu, který zabraňuje usazování vodního kamene a tím usnadňuje údržbu umyvadla.