I přes digitální věk zůstávají firemní tiskoviny stále důležitou součástí prezentace. Kvalitně vytištěný prospekt na křídovém papíru udělá vždy na zákazníka dobrý dojem. Kde ale tisknout levně a kvalitně? Určitě si vzpomenete alespoň na jednu tiskárnu ve Vašem okolí. Ne vždy to bude dobrá volba. Proč? Čtete dále a dozvíte se to.
Běžné ofsetové tiskárny disponují zpravidla jedním strojem, který stojí kolem 20 milionů. I přes to, že některé zakázky jsou pro tento stroj nevhodné, tiskárny je příjmou. Samozřejmě vědí, že tiskárna o 5 kilomentrů dál by Vás odbavila mnohem rychleji a lépe a levně.

 

Stává se, že tiskárny Vaše letáky vozí desítky kilomentrů do partnerských firem, kde nechávají například sešít hřbety katalogů nebo laminovat obálky. Cenu za dopravu, o které ani nevíte Vám poté zaúčtují do tisku. Proto je lepší poptat před výrobou více tiskáren, nechat si zaslat vzorky a hledat ideální poměr mezi kvalitou, levným tiskem a vzdáleností tiskárny. Na tuto práci můžete použít stránky www.tiskneslevne.cz kde zadáte poptávku na Vaše letáky, prospekty, katalogy nebo jiné firemní tiskoviny. Automatický systém zjistí ceny u ověřených tiskáren a na email Vám zašle tabulku se seřazenými nabídkami od nejlevnější ho po nejdražší. Sami se poté rozhodnete, kde budete tisknout.