Pomáhají nám v tolika situacích. Když tak přemýšlím, těžko by se hledalo něco jiného, co by kartonové krabice mohlo nahradit.


Skoro by se dalo říct, že v každé domácnosti najdeme stoprocentně nějakou krabici, která nám slouží k uskladnění nějakých věcí. Ať už jsou to obyčejné kartonové krabice, které jsme si dovezly z obchodu s nákupem nebo při jiné příležitosti. Ale určitě doma máte i nějaké krabice speciální, ve kterých máte uloženo něco co je pro Vás důležité.
Kartonové krabice se vyrábí buď třívrstvé 3VVL, pětivrstvé 5VVL a nebo sedmivrstvé 7VVL a to z lepenky té nejlepší kvality. Je použita kvalitní technologie lepení, která zajišťuje to, že kartonové krabice jsou pevné a mohou se použít i pro přepravu, stěhování a jsou připraveny zvládnout větší zatížení.


Archivační krabice jsou vyrobeny z pětivrstvé 5VVL. Kartonové archivační krabice asi už nejsou součástí každé domácnosti. Jsou spíš určeny pro firmy, které potřebují archivovat účetní doklady. Zde si firma má možnost vybrat archivační krabice na šanony. Do této krabice přehledně uložíte 6 šanonů s šířkou hřbetu 80 mm. Firma také ocení archivační boxy na volné dokumenty a archivační krabice právě na tyhle archivační boxy. Právě proto, že se jedná o archivační krabice, jsou opatřeny průřezem na ruce, pro snadnou manipulaci.