Základ stropního systému tvoří panely Spiroll a Partek. Poptávka po těchto důmyslných stropních prvcích pro výstavbu rodinných domů se rok od roku zvyšuje. Drobní stavebníci oceňují špičkovou kvalitu výrobků i komplexnost služeb, výhodnou cenu, rychlost kompletních dodávek stropů i řadu unikátních předností stropního systému z Lysé nad Labem. Zákazník přitom vždy obdrží profesionální odbornou dodávku od návrhu, přes výrobu, až po montáž.
Pokud se drobný investor rozhodne pro stropní systém, doručí firmě pouze základní výkresovou dokumentaci svého rodinného domu. Na jejím základě DYWIDAG Prefa zpracuje odborný návrh stropní konstrukce s cenovou nabídkou, zahrnující dodávku včetně montáže. Oproti klasické pracné a zdlouhavé „mokré“ výstavbě stropů je montáž předpjatých stropních panelů významně levnější.


Rozhodne-li se stavebník nabídku využít, firma stropní systém realizuje v neuvěřitelně krátkém čase - u běžného rodinného domu je montáž hotova během čtyř hodin. Strop je navíc možné ihned zatížit a pokračovat ve výstavbě. Oproti jiným technologiím tak zákazník nemusí čekat na to, až bude mít stropní konstrukce požadovanou pevnost.
Díky velikým rozponům stropních panelů odpadá také nutnost pracného budování vnitřních nosných stěn. Vnitřní prostory rodinného domu tak mohou být uspořádány pouze za pomoci lehkých příček, což umožní i v budoucnu bezproblémové změny dispozice podle aktuálních potřeb.


Kromě stropů je společnost DYWIDAG Prefa připravena dodat i betonové schodiště nebo balkóny, ale také třeba čerpací šachty, prefabrikované betonové jímky odpadních vod, nádrže dešťové vody pro zalévání zahrádek a další specifické i užitečné doplňkové prvky.


Více info na: www.stroprychle.cz