V tomto článku bychom Vás chtěli seznámit s novým herním projektem GameSource.cz. Webový portál nenabízí jen tuctové online hry, jak by se mohlo zpočátku zdát. Na webu nalezneme například speciální sekce jako 3D hry nebo Klasické hry. Obzvlášť na kategorii Klasické hry si autoři zakládají. "V Klasických hrách návštěvníci naleznou všechny možné remaky klasických her z platforem Nintendo, Atari, Amiga nebo Commodore. Nechybí aní legendrání tituly ze začátku 90. let, takže zde hráči mohou jedním kliknutím spustit takové hity jako Doom, Quake, Warcraft, Diablo, Metal Slug, Contra, Battle City, Street Fighter, Donkey Kong a spoustu dalších titulů, které si mnozí z nás pamatují jako děti" přibližuje jedno ze zaměření šéfredaktor webu Leoš Fiala.

Autoři webu si pro návštěvníky vybírají vesměs ty nejkvalitnější online hry. GameSource je poměrně mladým webem, takže nenabízí obrovskou databázi online her, nicméně kvalitní online hry v řádu stovek v databázi GameSource.cz jsou na mnohem vyšší úrovni, než konkurenční servery s desetitisícovými databázemi online her, které mnohdy nestojí za nic.

V roce 2012 GameSource.cz vyhlásili také celoroční každoměsíční soutěž, ve které mohou registrovaní uživatelé soutěžit o originální PC hry.