Sexshop v Růžovém slonu vás vyzývá k prohlédnutí stránek, na kterých najdete obsáhlé kategorie s nejrůznějšími erotickými hračkami. Krom obsáhle vypsaných kategorii najdete zde i rubriky pro muže, pro ženy či pro páry. Příznivci různého druhu sexu a zaměření si zde určitě vyberou!

Sexshop

Každé zboží z katalogu je podrobně popsáno i s mnoha obrázky či videem, ve kterém vám slečna Dominika předvede, jak konkrétní věc používat. U zboží najdete i hodnocení zákazníků v procentech, jaké má klady či zápory, co se týmu sexshopu líbilo či nelíbilo a po zakoupení zboží budete mít i vy právo výrobek hodnotit, popřípadě položit on-line dotaz.

Sexshop - slečna Dominika

Nakupovat můžete v kamenné prodejně nebo pohodlně z domova on-line. Platit můžete hotově, převodem na účet, dobírkou či platební kartou. Diskrétně zabalené zboží vám přijde do druhého dne domů, proto se určitě dočkají i ty nejvášnivější jedinci.

K objednávce dostanete i dárek zdarma. Při nákupu nad 500,-Kč obdržíte magnet a samolepky Růžového slona, ke každé vibrační pomůcce na baterii, příslušnou sadu baterii zdarma nebo pokud budete chtít fotky Dominiky s podpisem, stačí si o ni napsat u objednávky. Slečna Dominika vás provede na videu tímto Sexshopem velmi ráda a ochotně předvede a vysvětlí zboží z katalogu. Po shlédnutí videa určitě budete mít chuť danou věc vyzkoušet!

Sexshop Růžový slon je již na trhu 10 let, má dlouhou historii, převážně kladné zkušenosti zákazníků a jistou budoucnost pro všechny sexuálně zaměřené lidičky, kteří se budou do tohoto sexshopu rádi vracet.