Na inzertním serveru Krajánek pro celou ČR si můžete bezplatně podat soukromou i firemní inzerci, ve kterém lze zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky zboží, služeb a ostatního majetku. Platíte pouze za tzv. Topování.

Co to znamená?
InzerceTopování znamená, že si připlatíte za to, když potřebujete, aby váš inzerát byl lépe vidět a přitáhl k jeho přečtení více zákazníků nebo osob, které potřebujete. Každé topování je na 7 dnů. Na výběr máte tři možnosti topování:

  1. barevné zvýraznění inzerátu
  2. nechat si inzerát na úvodní stránce
  3. dát si ho do Top boxu.

Ceny za topování jsou nízké a nepřesáhnou hodnotu 100,-Kč za týden! Můžete topovat pomocí platebního systému PayU. Výhodou tohoto systému je platba bez registrace a zdarma. Topovat lze kdykoliv, pokud jste přihlášení, stačí jen kliknout na odkaz TOP.

Váš netopovaný inzerát bude zdarma vložen celé 3 měsíce. Po této době se vymaže. Součástí inzerátu musí být zveřejnění kontaktu na autora. Inzerovat lze jakýkoliv inzerát, nabídka rubrik je opravdu široká, určitě si vyberete tu rubriku, která je pro vás žádoucí. Zakázány jsou jen inzeráty na erotické služby, cigarety, léky na předpis a další inzeráty, které si přečtete ve Všeobecných podmínkách, jsou vypsány červeně.

InzerujteKe každému inzerátu lze zdarma vložit pouze své vlastní fotografie, v maximálním počtu 6 ks/inzerát ve tvaru JPEG, PNG nebo GIF, jedna fotografie by neměla přesáhnout 500kb.

Krom obsáhlých rubrik najdete zde video-ukázky: Jak vložit inzerát nebo video-ukázku Platební brány PayU.

Až do 31.7.2012 máte šanci vyhrát Vodafone Smart 10“tablet s výkonným procesorem a internetem na 3 měsíce zdarma!

Neváhejte a inzerujte!