25. dubna 2012 – BRNO

Naše společnost se zabývá velkoobchodem i maloobchodem s filtry, dávkovacími čerpadly, UV lampami a membránovými profily. Dodáváme a montujeme vysoce kvalitní filtrační technologie na míru s ohledem na na vstupní parametry a výstupní požadavky. V sortimentu námi nabízeného zboží můžete najít automatické filtry, změkčovače vody, UV lampy, dávkovací čerpadla a celou řadu dalších produktů.

Upravíme vodu pro pitné účely

Pomocí našich výrobků je možné upravit vodu pro pitné účely jak v domácnostech, rodinných domech nebo v rekreačních objektech, tak i v hotelech a potravinářském průmyslu. Naším zaměřením je rovněž úprava vody pro obce.

Hydrofilter

Chemická úprava vody a desinfekce UV zářením má ověřenou účinnost 99,9 %, což Vám zaručuje požadovaný efekt. Použití UV lampy je vysoce efektivní způsob ošetření bakteriologicky závadné pitné i užitkové vody. Pokud se rozhodnete pro UV lampu, spolehlivě a bez vedlejších účinků odstraníte z vody koliformní a Escherichia coli bakterie, viry, cysty prvoků a celou další řadu mikrobiologických kontaminujících látek. Použitím UV lampy zůstanou zachovány původní fyzické i chemické vlastnosti vody a navíc se jedná o centrální řešení pro celý dům.

Užijte si koupel v dokonalé měkké vodě

Trápíte-li se tvrdostí vody ve svém domě, máme pro Vás optimální řešení – účinný změkčovač vody. Proč je měkká voda důležitá? Měkká voda dodává domácím zařízením jako jsou pračka, myčka či kávovar mnohonásobně delší životnost a tím zároveň šetří Vaše peníze.

 

Pokud budete mít ve Vaší domácnosti měkkou vodu, nemusíte již ztrácet čas drhnutím vany a sanitární techniky. Ušetříte za nákladné mycí prostředky a v neposlední řadě za opravy domácích spotřebičů, které tvrdé vodě příliš dlouho nedokážou odolávat.

 

Autor: Linda Kalašová