Hledám volné místo

Portál Flek.cz představuje místo, kde si snadno můžete nalézt brigádu i práci na plný úvazek, a to bez ohledu na to, zda jste čerstvý absolvent bez praxe, který hledá zajímavou práci s motivujícím finančním ohodnocením, nebo třeba důchodce, který nevyjde s penězi a hledá nenáročnou práci na doma. Právě pro tyto a další specifické skupiny lidí, jsou na Flek.cz vytvořené speciální kategorie, které najdete ihned na hlavní stránce v levém menu.

Zvýšená pozornost je na pracovním portálu Flek věnována i práci a brigádám v zahraničí. Na toto téma na stránkách najdete i celou řadu článků, které Vám pomohou najít odvahu a vydat se za novým dobrodružstvím do ciziny.

Pro všechny je pak samozřejmě připraveno přehledné hledání, díky kterému můžete najít práci v požadovaném oboru i lokalitě. Filtrovat nabídky pak můžete podle dalších přídavných informací. Vybrané si pak označením snadno přidáte do oblíbených nabídek, ke kterým se pak můžete kdykoliv vracet.

Hledám zaměstnance

Pro zaměstnavatele Flek.cz nabízí výbornou možnost, jak prezentovat pozici, jež je potřeba obsadit. Přidání nabídek práce je na rozdíl od jiných portálů zcela zdarma. Stačí zadat základní povinné údaje, jejichž vyplnění Vám zabere jen pár minut.

Přidávání brigád pak stejně tak snadné, a také zcela zdarma. I pokud jste soukromá osoba, snadno během minuty zadáte základní informace pro případné uchazeče.

Všechny nabídky, které jsou na portál flek přidány, jsou ručně kontrolovány. Na první pohled podvodné nabídky nebo falešné inzeráty jsou ihned odstraňovány. Výsledky jsou tak pro uživatele o mnoho přehlednější. Najděte si svou práci snů i Vy!