Pořádáte výstavu ve veřejném prostoru? Hledáte vhodný vizuální styl a design instalace? Chcete oslovit svou prezentací návštěvníky veletrhu? Potřebujete vybavit výstavní prostory nebo doplnit stávající interiér výstavním mobiliářem? Hledáte technickou podporu účasti na kongresu či konferenci?

FORM-A , projekční a distribuční partner Burkhardt Leitner constructiv GmbH

V oblasti navrhování a realizace instalací výstav a interiérů působíme již řadu let. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru, dokážeme využít vhodných kompozičně výtvarných postupů a technických prostředků k dosažení instalačních záměrů. V našich návrzích uplatňujeme znalosti výtvarných účinků moderních technologií (modulární systémy a konstrukce, vypínané technologie, světelný design atd.) a pracujeme se špičkovými skladebnými systémy a konstrukcemi pro výstavy, muzea a galerie, veřejné a kancelářské prostory.

Od roku 2009 působíme v rámci celosvětové sítě projekčních a distribučních partnerů předního výrobce skladebných systémů Burkhardt Leitner constructiv GmbH, dodáváme výstavní systémy pro realizace v oboru komerčního výstavnictví, v oblasti kultury, poskytujeme realizační servis školským a kulturním zařízením i institucím státní správy a samosprávy.

Realizace interiérů

Instalace v oblasti kultury

Naše dlouholeté služby pro kulturní instituce a profesní způsobilost jsou již ověřeny spoluprací mj. s Českou televizí, Pražským jarem, Institutem umění-Divadelním ústavem, Pražským Quadrienále a řadou muzeí a galerií. Dodáváme výstavní systémy a konstrukce specielně určené pro potřeby této klientely – vitríny, grafické panely, kompletní instalace, profesionální osvětlení i vybavení závěsnými obrazovými systémy.

Jednotný vizuální styl

Cílem účasti na akcích komerčního výstavnictví je obvykle z pohledu vystavovatele zapsat se odborné veřejnosti hluboko do podvědomí budováním konceptu tzv. „corporate identity“ neboli jednotného vizuálního stylu firmy, produktů a služeb. Tuto prvořadou marketingovou strategii nelze pominout při účasti na výstavách a veletrzích v tuzemsku i v zahraničí. V duchu této zásady Vám navrhneme a zrealizujeme individuální expozici přesně dle Vašich představ na podporu Vaší obchodní značky.

 

Spolupráce s řadou předních výrobců materiálů, konstrukcí a technologií nám umožňuje navrhnout optimální a netradiční řešení Vaší prezentace. Zajistíme pro Vás kompletní výstavní servis.

Odlište se od konkurence!

interiéry

Pořiďte si vlastní výstavní systém

Svým klientům nabízíme výběr z kompletní škály systémů a konstrukcí Burkhardt Leitner constructiv i koncept jejich využití vlastními silami. Proč se rozhodnout ke koupi vlastního výstavního systému?

 

Strategie vývoje skladebných systémů constructiv CLIC, PON, PILA, TELVIS a OTTO sleduje mj. principy udržitelného rozvoje s cílem využití opakovatelně použitelných prvků při akcentu moderního designu i originality sestav, využití moderních lehkých materiálů, úspor přepravních nákladů a orientaci na individualitu a lidský rozměr.

Proto je řada systémů constructiv CLIC,PON a TELVIS vyvinuta pro montáž a instalaci bez použití nářadí, využívá mj. magnetických spojů styčníků a fixaci grafických prvků pomocí spirál či gumových úchytek, vše maximálně uživatelsky vstřícné.

Kompletní výstavní servis FORM-A

Neváhejte se na nás obrátit. Získáte kompletní souhrn informací či služeb. Kompletní výstavní servis zahrnuje poradenství, zpracování architektonického návrhu expozice včetně vizualizace ve 3D, zajištění schválení navrženého řešení organizátorem veletrhu, objednávku služeb u organizátora akce, kompletní realizaci navrženého řešení včetně grafiky, dodání mobiliáře, vybavení zázemí, zajištění profesionálního osvětlení či AV techniky a zajištění doprovodných služeb jako jsou fotodokumentace, dodání tiskovin, občerstvení, zajištění hostesek a další.

 

FORM-A, spol. s r.o. je partnerem pro Vás!