25. dubna 2012 – BRNO

Společnost EKOAUDIS, spol. s r. o., patří k nejstarším auditorským společnostem na českém trhu a zaujímá zde významné postavení. Společnost se zaměřuje na účetnictví, auditorské služby, daňové poradenství a v neposlední řadě zastupujeme podnikatelské subjekty v řízení a sporech s finančními úřady. O kvalitách nabízených služeb svědčí řada referencí (vyhrané soudní spory a další) a kvalifikovaný tým odborníků s mnohaletou praxí v oboru.

Individuální péče o naše klienty

Mezi naše klienty patří společnosti různých typů a velikostí, a i přesto jsme schopni jim zaručit naprosto individuální přístup. Poskytujeme audit a komplexní služby v daňovém, finančním, organizačním a ekonomickém poradenství na vysoké úrovni a za kvalitu naší práce se garantujeme. Navíc jsme schopni odborné komunikace také v anglickém a německém jazyce, a proto nás mohou oslovit i zahraniční firmy.

 

Působíme zejména v Brně, ovšem jsme schopni zajistit své služby také v dalších částech České republiky. Přezkoumání a zhodnocení dokumentů provádíme u podnikatelských a neziskových subjektů, zajišťujeme audit konsolidované účetní uzávěrky, průběžný audit během účetního období, audit čerpání nákladů na výzkumné účely a další.

Účetnictví a audit Brno

Účetnictví a daňové poradenství

Tým odborníků se ujme vedení podvojného účetnictví menší i střední společnosti, zpracuje pro Vás účetní uzávěrku, vnitropodnikové směrnice a povede nad účetnictvím Vaší firmy odborný dohled. V případě potřeby poskytujeme účetní poradenství a komplexní daňové poradenství.

 

Za celé účetní období přebíráme plnou zodpovědnost a budeme Vás zastupovat při veškerých sporech s finančními úřady. Máte-li zájem o bližší informace, navštivte naše oficiální webové stránky.

 

Autor: Linda Kalašová