Milým ptáčkům unese zelená prasečí příšera z vesmíru jejich vajíčka a rozzuří je tím natolik, že se rozhodnou pro ně vydat. Celý děj hry se tedy odehrává ve vesmíru a je naprosto precizně designérsky proveden. Ptáčci dostanou vesmírný look a neváhají jít si tvrdě za svým i přes zákony fyziky. Probojovat se musí přes černé díry, gravitaci okolních planet, tažením ostatních těles apod. Hra začíná od nejlehčího levelu, až po ten nejtěžší, aby si na své mohli přijít jak úplní začátečníci, tak i pokročilí.

Angry birds space

Princip této logické hry je tedy velmi jednoduchý, ale o to víc zábavný. Na jedné straně se nacházejí v zázemí planet čuníci a na straně druhé v řadě rozzlobení opeřenci. Vaším úkolem je pomocí praku vystřelit pod určitým úhlem ptáčka tak, aby sestřelil prase z místa, ve kterém se zrovna nachází. To je většinou schované ve vesmírné lodi nebo v ledu, či pod kamením nebo dřevem. Jakmile zničíte minimální počet prasat v jednom levelu, který je předem daný, pak se můžete přesunout do druhého, až dorazíte do cíle.


Jestli si chcete zahrát hru Angry Birds Space nebo si stáhnout nějaký užitečný prográmek, mrkněte na download server mujsoubor.cz.