Hlavní funkcí schodiště je především snaha spojit a překonat výškové rozdíly. Toho lze dosáhnout různými způsoby, přičemž se klade největší důraz na kvalitu provedení, funkčnost a bezpečnost schodiště. Zároveň je však třeba uspokojit vysoké požadavky na estetiku provedení. Na trhu se lze setkat se schody různých podob, konstrukcí a materiálů. Mezi nejoblíbenější a zákazníky nejvyhledávanější produkt patří bezpochyby dřevěné schody.

 

Společnost GM JOINERY CZ, s. r. o., působící v oblasti dřevovýroby již více než patnáct let, má s výrobky z kvalitního dřeva výborné zkušenosti: „Naše výrobky jsou ze dřeva prověřené kvality a z poctivých masivních profilů, které zaručují nosnost a dlouhodobou životnost. Zákazníci, kteří zvolili schody ze dřeva, jsou maximálně spokojeni.“

 

Spolehněte se na poctivý masiv

Ne nadarmo se říká, že schodiště je srdcem domu. Schody z masivu jsou nejen vysoce kvalitní, ale zároveň dokážou dát interiéru zcela jinou podobu. Chcete-li, aby se interiér Vašeho domu či bytu proměnil ve skutečný domov, nechte si vyhotovit masivní dřevěné schody na zakázku: „Podle požadavků a přání zákazníka pracujeme se dřevem smrku, borovice, buku a dubu.“

Točité schodiště

Pokud chcete vyrobit schodiště do moderního interiéru, nabízíme Vám konstrukce a doplňky z povrchově upravené oceli, případně nerezu. Zvláštní kapitolou je točité schodiště, jehož neobvyklý design podtrhne jakýkoliv styl.

 

Věnujte pozornost doplňkům

Kvalitní dřevěný produkt je jako umělecké dílo. Naším cílem je uspokojit požadavky i vysoce náročného zákazníka, a proto jsme schopni nabídnout mu i další produkty. Vyrábíme dřevěné postele z masivu, typových i atypických rozměrů, zahradní nábytek, dřevěné stoly a lavice, lavičky, pergoly, houpačky či zahradní domky.

 

Autor: Linda Kalašová