Designové koupelnové baterie v moderním stylu s povrchovou úpravou chrom či retro kohoutkové mosazné baterie. Záleží na vaší představě a následném výběru produktu. Baterie vyberete v teple domova a zvolíte, zda chcete vyzvednout osobně či zaslat na adresu. Důvěryhodné prodejce lze snadno ověřit dle referencí a navíc - pokud se Vám zboží nelíbí do 14 dní ho můžete vrátit.

koupelnové baterie

Stojí za zmínku:
Retro koupelnové baterie Deira – pro vyznavače kohoutkových retro baterií. Elegantní černý povrch s vínovým nádechem dodá vaší koupelně neobvyklý vzhled. Tyto designové baterie se vyrábí jako kompletní řada, vybere si tedy každý. Umyvadlové baterie, dřezová baterie, vanové baterie nástěnné či stojánkpvé, sprchy a skvěle zpracovaná bidetová baterie. Povrhcová úprava vodovodních baterií Deira je minimálně náročná na údržbu, nejsou na ní patrné zaschlé kapky vody.

Moderní baterie s čistými liniemi

Vlna retro stylu vás nezasáhla a nejspíš se tomu ani tak nestane? :)

Série koupelnových baterií Grand chrom bude pro vás jako stvořená. Jednoduché linie, reflexní chromový povrch. Série patří mezi nejobsáhlejší a nabízí vždy několik typů umyvadlových baterií, vanových baterií a sprch. Pákové baterie ze série Grand chrom mají různě dlouhá hrdla a různé rozměry, stejně tak podomítkové sprchy navolíte dle uvážení a některé komponenty jako ruční či hlavovou sprchu můžete vynechat.

Water-fall.cz na vodovodní baterie poskytujeme záruku 5let.