18. července 2012 12:55 – ČESKÁ REPUBLIKA

Společnost GM JOINERY CZ, s. r. o., působí v oblasti dřevovýroby již více než patnáct let a svým zákazníkům nabízí precizně zpracované výrobky, které jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Portfolio společnosti je široké a zákazníci v něm mohou nalézt například dřevěné dveře, dřevěné podlahy či parkety, dřevěná okna, kastlová okna, posuvné prosklené stěny a další. Díky přirozeným užitným vlastnostem dřeva jako jsou jeho opracovatelnost, tvrdost a pružnost dokáže tým zkušených pracovníků dřevo zpracovat do nenapodobitelné krásy a podtrhnout všechny jeho kladné vlastnosti.

rustikální okno

Dřevěné podlahy se hodí do jakéhokoliv interiéru

V dnešní době preferuje drtivá většina lidí moderní design, ovšem v podlahářství zaujímá dominantní postavení stále dřevo. Dřevěné podlahy či plovoucí podlahy ze dřeva jsou nestárnoucí nejen v reálném, ale i symbolickém významu tohoto slova. Co přesně to znamená? Dřevěné podlahy mají dlouhou životnost, výborné mechanické vlastnosti a v neposlední řadě se jejich přirozená krása hodí do jakéhokoliv interiéru. Jsou takzvaně nadčasové a estetické.

 

Dřevěné produkty mají tepelně a zvukoizolační schopnosti, jsou naprosto bezpečné a odolné proti požáru, zdravotně nezávadné – vhodné pro alergiky a astmatiky – obsahují silice s antibakteriálním účinkem a ušetří Vám náklady za jejich údržbu. Podle čínského učení Feng-šuej jsou navíc produkty ze dřeva základním prvkem zdravého bydlení.

 

Investujte do kvalitních produktů z masivu

Chcete-li, aby se Vám investice do dřevěných produktů vyplatila, doporučujeme Vám vybírat produkty vyráběné z kvalitního masivu. Společnost GM JOINERY CZ, s. r. o., patří mezí předního specialistu na produkty z masivu, což platí o oknech, podlahách, dveřích i nábytku.

Kvalitní dřevěné vybavení domu

Naše společnost působí po celé České a Slovenské republice. Svým zákazníkům zajistíme odborné poradenství, zaměření přímo u zákazníka a odbornou montáž. Pokud máte zájem o rustikální dřevěná okna, plovoucí podlahy, interiérové dveře, vchodové dveře, terasové dveře a další produkty ze dřeva, neváhejte nás kontakovat.

 

Autor: Linda Kalašová