12. listopadu 2011 12:05 – BRNO

Společnost CREMON, s.r.o. nabízí momentové utahovací zařízení elektrické, mechanické, pneumatické a hydraulické. Na stránkách společnosti jsou výrobky přehledně uspořádané do kategorií a zákazník se tak snadno zorientuje a vybere si přesně to, co potřebuje.

EFCL

Kategorizace vypadá následovně: elektrické systémy (elektrický utahovák, elektrický momentový klíč, elektrické momentové nářadí, elektrické utahovací nářadí a další), mechanické systémy, pneumatické systémy (pneumatický utahovák, pneumatický momentový utahovák, pneumatické utahovací nářadí a další), hydraulické systémy (hydraulický utahovák, hydraulický momentový utahovák, hydraulický momentový klíč, hydraulické utahovací nářadí a další), systémy s dokumentací, zařízení pro kalibraci, revizní systémy, násobiče a příslušenství.

hydraulická pumpa

K čemu slouží momentové utahovací zařízení?

Momentové utahovací zařízení zajišťuje plynulé, bezpříklepové dotažení či uvolnění šroubových spojů v hodnotách momentů od 35 Nm do 80.000 Nm. Zařízení ovládá elektrická hnací jednotka v rozsahu napájení 100 až 250V, 45 až 66Hz s frekvenční regulací nebo stlačený vzduch o přetlaku dvě až sedm bar.

 

Společnost CREMON, s.r.o. sídlí v Brně a kontaktní osobou je pan inženýr Jindřich Vejmola, kterého můžete v případě jakýchkoliv dotazů kontaktovat. Budete-li chtít napsat zprávu, můžete k tomu využít jednoduchý kontaktní formulář, který najdete na stránkách společnosti.

 

Autor: Linda Kalašová