Šaty z naší široké nabídky vás jistě uspokojí, máme šaty pro každého, i šaty pro baculky v nadměrných velikostech až do velikosti 56, a to jak krátké, tak dlouhé. Nabízíme společenské a svatební šaty ve velikostech 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56. U šatů jsou uváděny míry, proto doporučujeme se raději změřit, než šaty objednáte, abyste je pak nemuseli vracet, že vám nesedí. Důležité je se změřit zejména u luxusních šatů, které nejsou takto nastavitelné a musí vám padnout na míru. Vybírat můžete z mnoha barev, střihů, materiálů i stylů. Šaty skladem odesíláme ihned, u ostatních šatů jsou dodací lhůty uvedeny.

růžové společenské šaty

Pořiďte si šaty z naší široké nabídky a rozšiřte řady našich spokojených zákaznic.

Šaty rozesíláme po celé ČR, i do zahraničí, při platbě Paypalem, nebo pokud jste ze severní Moravy, nejlépe z Frýdku-Místku, Ostravy, Nového Jičína, Kopřivnice, Příbora, Havířova, Třince, Českého Těšína a dalších měst, můžete si šaty přijet osobně prohlédnout a vyzkoušet do našeho nově otevřeného salonu ve Frýdku-Místku. Pokud se objednáte předem, budeme se Vám věnovat přednostně.

 

Můžete si s sebou vzít i partnera či jiné rádce, které pohodlně usadíme do gauče a nabídneme kávu s ganodermou či minerálku. Naším cílem je, aby zákaznice byly spokojeny a odnesly si s sebou společenské či svatební šaty, které jim padnou a které se jim líbí. Myslíme i na vaše partnery. Pokud si u nás zakoupíte společenské šaty, zdarma vám věnujeme 5% slevu u našeho partnera Bandi Vamos, který nabízí kvalitní obleky a další pánskou společenskou módu, jako košile, kravaty, boty, opasky, kabáty, svetry a mn oho dalšího a nachází se v našich největších městech: Ostrava, Brno, Praha, Olomouc.

 

Naši širokou nabídku si můžete prohlédnout na: www.spolecenske-saty.eu