Objevila se ve vašem objektu či v místnosti vlhkost ve zdivu? Vznikly tak nehezké mapy na zdi nebo se zde dokonce vytvořila plíseň? V tom případě je potřeba vlhkost ze zdiva odstranit a také zabránit jejímu znovuprostoupení zdivem. Jsme odborníci na sanace vlhkého zdiva, kteří řeší problémy s vlhkým zdivem komplexně a spolehlivě.

Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá sanacemi zdiva a také zednickými pracemi. Na trhu působíme již řadu let, po kterých jsme zbavili zdiva vlhkosti na nespočetně mnoho objektech. Díky létům praxe vám jsme schopni garantovat spokojenost s našimi pracemi včetně spokojenosti s jejími výsledky.

Máme vyzkoušeny nejrůznější typy sanačních omítek, používáme ověřené způsoby sanace zdiva a spolehlivé metody injektáže zdiva. Zkrátka víme, jak se zbavit vlhkého zdiva rychle a efektivně.

 

Trumf, renovace a sanace, s.r.o.

Výkopové a zednické práce


V rámci našeho portfolia služeb se nachází i ruční výkopové práce a zednické práce. Mnoho zákazníků si při sanaci zdiva přálo i provedení zednických prací nebo i sama situace si vyžadovala využití ručních výkopových prací. Proto nyní kompletně pokrýváme veškeré druhy prací, které se se sanacemi zdiva pojí.

Přejete si provedení zednický prací či odstranění vlhkosti ze zdiva? Kontaktujte nás!