Při vašem cestování a toulkách po Čechách přijeďte do Jižních Čech na letní dovolenou, a přitom poznávejte přírodní krásy, památky, hrady a zámky této oblasti. Můžete se ubytovat v útulné rekreační chatě u břehu Lužnice, pokud budete hledat levnější ubytování s běžnou vybaveností. Chata je umístěna přibližně 20 m od řeky a 50 m od lesa na rovném pozemku, v chatové osadě u obce Skalice nedaleko historických měst Tábor a Soběslav.

Chata jižní čechy

Chata je vhodná pro odpočinek nebo lenošení s výhledem na řeku, výlety do krásné jihočeské přírody nebo za památkami, houbaření, koupání a může také být výchozím bodem pro vyznavače turistiky i cykloturistiky. Tato oblast přímo stvořená pro rybáře a rybolov jako ostatně celé Jižní Čechy, takže pro vás ideální rybářská dovolená. Na své si zcela jistě přijdou rodiny s dětmi i senioři podnikající výše zmíněné aktivity. Vybrané tipy a náměty na toulky a výlety v blízkém či vzdálenějším okolí najdete dále na stránkách webu. Další nepřeberné množství informací určitě najdete na internetu nebo v turistických mapách Táborska a centrech blízkých měst.


Více informací a námětů se můžete v případě zájmu dozvědět na webu Ubytování Jirta nebo na facebookovém profilu. Nashledanou na Lužnici