Chcete si užít dovolenou v Chorvatsku, nebo kdekoliv jinde, ušetřit za stravování a přitom se dobře a kvalitně najíst? Využijte nabídku služeb firmy DOVAST s.r.o. z Pardubic. Jedná se o firmu, která se zabývá výrobou kvalitního domácího jídla pro rychlé stravování po celém světě s dlouhodobou prodlouženou trvanlivostí. Připravuje hotová sterilovaná jídla, která nemusí být uložena v ledničce a mají trvanlivost 6 měsíců od data výroby. Jsou balena po dvou nebo pěti porcích. Zvlášť je uloženo maso s prvotřídním vývarem a zvlášť omáčka. Vývar lze využít i pro přípravu polévky. Dále vyrábí masové konzervy De Lux. Jsou vyrobeny pouze z masa, bez chemické konzervace a jakýchkoliv dalších přísad. Balena jsou po pěti porcích. V současné době je v nabídce deset druhů. Pro sezonu 2013 firma připravuje výrobu hotových jídel sterilovaných zavařených v plechu. Balena budou po 2 porcích. V případě Vašeho zájmu nebo dalších dotazů navštivte webové stránky www.sterilovanajidla.cz.cz nebo www.masovekonzervy.cz.

 

Výrobky lze využít pro stravování na cestách, pro lidi pracující v oblastech, kde není zajištěno stravování nebo kde jsou zhoršené podmínky pro přípravu kvalitního jídla.

 

Mezi naše zákazníky patří nejen lidé, kteří si chtějí naplno užít dovolenou v Chorvatsku, Itálii, nebo kdekoliv jinde, ale i cestovní kanceláře, řidiči dálkových tras a všichni ti, kteří nemají čas vařit a přitom chtějí mít kvalitní jídlo za bezkonkurenční cenu.