23. dubna 2013 – ČESKÁ REPUBLIKA

Společnost COLS, s. r. o., se zaměřuje na Conelly Cocktails a nerozbitné nápojové sklo Glass4ever. Výhodou obou těchto produktů je jejich prodej prostřednictvím přehledného internetového obchodu, na kterém mohou nakupovat jak maloodběratelé, tak i velké společnosti.

 

Míchané koktejly a nápojové nerozbitné sklenice jsou dováženy od zahraničních partnerů, jenž představují garanci vysoké kvality za atraktivní ceny. Cílem společnosti COLS, s. r. o., je těmito produkty obohatit český trh a nabídnout spotřebiteli koktejly a nápojové sklo, jenž je unikátní a ověřené zahraničími spotřebiteli.

Bavte se bezpečně

Na oslavách, párty či firemním večírku se můžete velice snadno poranit o rozbitou sklenici. Po pár alkoholových drincích jde obvykle bezpečnost stranou, a proto jsme se rozhodli svým zákazníkům nabídnout něco mimořádného.

Happy hour box

Nerozbitné sklenice jsou vyrobeny z patentovaného polykarbonátu a bezpečné jsou i z hlediska snášenlivosti k potravinám (testováno nezávislým institutem). Materiál absorbuje a lépe izoluje teplotu, díky čemuž teplé nápoje zůstávají déle teplé a studené nápoje jsou naopak déle studené.

Nezničitelné sklenice

Nerozbitnými sklenicemi zaručíte na své oslavě či párty nejen bezpečí svých hostů, ale s největší pravděpodobností je také ohromíte. Nerozbitné nápojové sklo z našeho e-shopu je nezničitelné! Sklenice Glass4ever vydrží obrovské zatížení, takže životu nebezpečné střepy jsou již minulostí.

 

Jistě oceníte také jejich transparentnost a čistotu, která hraje při jejich vývoji významnou roli. Nerozbitné sklenice mají dlouhou životnost a zůstávají i po několikanásobném čištění stále krásně čiré. Vyberte si z naší nabídky sklenice standard, sklenice na pivo, víno, sekt, destiláty, sklenice na koktejly nebo nerozbitné karafy.

Autor: Linda Kalašová