Rekonstrukce bytu

Vaše bydlení se Vám už nelíbí? Nechte si od www.palazzio.cz vypracovat návrh intereru na kompletní rekonstrukci bytu a splňte si vaše sny vysněného bydlení i u vás doma!
U rekonstrukce bytů platí, že základem jsou dobře vybrané a použité materiály a to v souladu s novým konceptem, který rekonstrukce bytu přináší. Již mnoho let nabízíme komplexní služby v oblasti rekonstrukcí bytů. Náši bytoví designeři Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení. Pomohou Vám s výběrem prověřených a kvalitních materiálů i s celkovým designem bytu.

Koupelna LA BELLE - LA DIVA

Designer Vám předloží finální návrh interiérů ve formě 3D Vizualizace. Specializujeme se především na kompletní rekonstrukce a to hlavně bytů, residencí, rodinných domů a v neposlední řadě činžovních domů.

Jsme specialisté na kompletní rekonstrukce

Specializací naší firmy je komplexní řešení Vašeho vysněného luxusního bydlení. Zabýváme se jak návrhem interiérů tak i následnou, výstavbou a samotnou realizací, včetně realizace nadstandardních a luxusních interiérů.


Rekonstrukce bytu provádíme kompletně. Rekonstrukce bytu kompletně od jednoho dodavatele má celou řadu výhod:

Při rekonstrukci vznikají nové podlahy a provádí se veškerá instalace. Příkladem toho je Rekonstrukce restaurace. Investor počítal i s posezením před restaurací, které je velmi oblíbené v létě.