Ložní prádlo nejen pro domácnost

Kvalitní bavlněné ložní prádlo nepatří samozřejmě jen do domácností. Hotely nebo penziony, které si zakládají na výborných službách, rovněž hledají pro své hosty to nejlepší. Ve výprodejích povlečení ale málokdy bývá dostatek kusů k zásobení celého ubytovacího zařízení. U nás tohle neplatí. Na skladě máme skutečně dostatek ložního prádla, takže jsme schopni obratem vyřídit vaši objednávku. Navíc vám můžeme nabídnout i ručníky, osušky, utěrky a přikrývky.

Výprodej povlečení - z čeho vybírat?

Bavlněné povlečení je stále tím nejoblíbenějším, proto se na něj specializujeme. Vyznačuje se jemností, pohodlností, dlouhou životností a navíc je z přírodního materiálu. Klasické bavlněné povlečení má asi jen jednu vadu – musíte ho žehlit. Zato oblíbené krepové povlečení se vyrábí z bavlny, která je strojově upravená tak, aby se dosáhlo nemačkavosti. Pokud tedy žehlení není vaším koníčkem, sáhněte po krepu, protože ho lze sušit v také sušičce. Jen pozor: ne každé pokožce je příjemný. Kdo má doma neustále chladno, ten ocení povlečení flanelové. Jeho základem je počesaná bavlna s oboustranným vlasem, díky čemuž ložní prádlo skvěle hřeje.

Vsaďte na kvalitu povlečení

Obáváte se, aby ve výprodeji povlečení nebyly nekvalitní kusy? Preferujete českou výrobu? Záleží vám na tom, aby barvy byly stálé, prádlo neměnilo tvar a také nějakou dobu vydrželo? Tyto podmínky splňujeme. Přesvědčte se sami a vyberte si. Objednejte si to své povlečení, ve kterém se vám bude krásně spát. Garantujeme vám co nejrychlejší dodání pomocí služby PPL. Slovenská mutace výpredaj obliečok zde