Tato technologie se používá v USA, kde se zařízení NaturSoft vyrábí a odkud se k nám nyní dováží. Změkčovač NaturSoft je zařízené, které nepotřebuje elektřinu, neprovádí se proplachování a náplň je na celou dobu životnosti systému. Důležitou výhodou je, že se do vody nepřidávají chemikálie, takže NaturSoft zachovává ve vodě zdraví prospěšné minerály a nemá vliv na kvalitu vody a zdraví spotřebitelů. Toto zařízení nabízí výkon v odstraňování vodního kamene testovaný nezávislou zkušebnou (DVGW), který dokáže z rozvodů odstranit i stávající vodní kámen a společně s benefity pro čištění a úklid domácnosti nabízí snížení spotřeby pracích a čisticích prostředků.

 

Změkčovač vody bez soli NaturSoft změkčí vodu tím, že mění určité množství minerálních látek v roztoku vysrážením a snižuje povrchové napětí vody. Jedná se o fyzikální úpravu vody, s velmi účinným efektem odstraňující vodní kámen a to dokonce i stávající, což je nedostatek jiných metod změkčování vody. NaturSoft při aplikaci v úpravě vody snižuje potenciál vzniku vodního kamene a pohybuje chemií vody ze stavu nerovnováhy směrem k rovnováze. Činí tak prostřednictvím podpory vytváření mikroskopických minerálních krystalů. Vytvoření takových pevných krystalů odstraní přebytečné minerály z roztoku ve vodě, a tím přispívá k vodní bilanci (rovnováze).

 

 Další výhody tohoto systému, stejně jako ostatní špičková zařízení pro domácí úpravu a filtraci vody najdete stránkách: www.wevoda.cz.