Zde, jsou některé z nejdůležitějších výhod, filtrované vody pro vaši rodinu:

 

Chutná lépe! 

I když to nemusí znít jako zdravotní prospěch filtrované vody, je to určitě její bonus. Voda, která chutná lépe, je čistší a kvalitnější, bez chemické pachuti, je příjemná k pití. Pokud to chutná dobře, vaše děti budou spíše pít vodu, než sladké limonády a šťávy.

 

Kvalitní filtrační systém umí odstranit mnoho nečistoty z vody, které úpravny vody možná vynechaly. Pamatujte si, že voda může být kontaminovány i poté, co je upravena, například z důvodu nízkého tlaku vody nebo popraskaných a netěsných potrubí, takže je rozhodně dobrý nápad, filtrovat vodu těsně před její spotřebou, tedy u vás doma.

 

Vodní filtry umí také odstranění chloru z pitné vody. Chlór je to, co se obvykle dává do veřejných vodovodů pro dezinfekci a způsobuje její nepříjemnou chuť. Poté, co se většina chloru odstraní, voda chutná lépe, a je větší pravděpodobnost, že si děti dají sklenku vody.

 

Filtrace pro odstranění olova 

Olovo je velmi nebezpečný kov, a pokud je konzumován v dlouhodobém časovém horizontu, může mít vážné zdravotní následky. Úprava vody ve veřejných vodovodech by měl takovéto látky odstranit, ale s filtračním systémem, vytváříte další úroveň zabezpečení, pro odstranění všech škodlivých částic olova.

 

Chrání děti 

Kojenci a malé děti jsou mnohem náchylnější k jakýmkoliv onemocněním a chorobám přenášených vodou. Kvalitní filtr na pitnou vodu, většinu z těchto znečišťujících látek odstraní, a vaše děti jsou v bezpečí.

 

Filtrovaná voda pro celou rodinu 

Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak zajistit filtrovanou vodu pro celou rodinu i s dětmi, jsou filtrační zařízení od společnosti Pelican Water Systems. V nabídce najdete filtry POU (point of use), které se umísťují přímo před vodovodní kohoutek, například v kuchyni. Nebo můžete investovat do filtračních zařízení POE (point of entry), které se instalují na hlavní přívod vody a využíváte kvalitní čistou a zdravou vodu v celém domě. Prozkoumejte svoje možnosti na www.wevoda.cz a vyberte, který filtrační systém je ten pravý, aby byla vaše rodina šťastná, zdravá a v bezpečí s filtrovanou vodou.