PR články

Kácení stromů

Kácení stromů

Kácení stromů je oddělování stojícího kmene od kořenového systému. Postupné kácení stromů je kácení stojícího stromu po částech počínající oddělováním větví.

Řez stromů

Řez stromů

Stromy ve svém přirozeném prostředí nejsou na řezu nijak zavislé. Z vývojového hlediska ho neznají a ani nepotřebují. Nefunkčních větví se zbavují samy. V koruně tedy zůstávají pouze ty větve.

Arboristika

Arboristika

Komplexní péče o dřeviny. Stromy ve svém přirozeném prostředí nejsou na řezu nijak závislé. Z vývojového hlediska jej neznají a ani nepotřebují.

Ochranné fólie na display pro mobily Nokia

Ochranné fólie na display pro mobily Nokia

Kvalitní fólie na display pro mobily a tablety Nokia Lumia, Nokia Asha a další chrání display Vašeho zařízení a mohou zabránit jeho zničení.

Nepodceňujte výběr kancelářské židle

Nepodceňujte výběr kancelářské židle

Trávíte v kanceláři většinu své pracovní doby? Máte sedavé zaměstnání? V tom případě nepodceňujte výběr kancelářské židle. Čas strávený výběrem kvalitní židle i konečná investice, byť nebude nejnižší, se vám zaručeně vrátí.

Sanace od odborníků nebo svépomocí?

Sanace od odborníků nebo svépomocí?

Má-li být sanace zdiva provedena správně a má-li plnit svou funkci, je potřeba povolat profesionální firmu, které má odborné zkušenosti a mnoho realizovaných zakázek.

Nářadí pro Vaši dílnu a zahradu.

Nářadí pro Vaši dílnu a zahradu.

Nevíte jak se orientovat v dnešní široké nabídce elektrického a aku nářadí? Proto bychom Vám rádi představili kvalitní a celosvětově osvědčené nářadí RYOBI.

Práce v zahraničí: splňte si svůj sen

Práce v zahraničí: splňte si svůj sen

Máte pocit, že vás současná práce dostatečně nenaplňuje? Rozhodli jste se, že dáte výpověď a odjedete za prací do zahraničí? Štěstí přeje odvážným, ale také připraveným. Než dáte ČR

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Jste-li firma či jednotlivec podnikající na internetu, nepodceňujte možnosti, jak se dostat na špičku. Webové stránky s atraktivním designem Vám vysokou návštěvnost negarantují. Ke svému úspěchu si musíte pomoct. Poradíme Vám jak.

Občanský zákoník a zákon o korporacích

Občanský zákoník a zákon o korporacích

Od 1. ledna 2014 nabývá platnosti nový občanský zákoník a také nový zákon o obchodních korporacích. V nabídce nového e-shopu Zákony-komentáře.cz naleznete pohromadě veškeré užitečné publikace.

PR články - mČlánky

Portál mČlánky.cz je místo, kde můžete zviditelnit firmu, produkt nebo službu prostřednictvím publikace vlastních či námi dodaných PR článků.

 

PR články, reklamní články nebo PR články jsou v dnešní době jedním z nejvyužívanějších a cenově nejlevnějších prostředků, jak prezentovat svou společnost na Internetu. PR články jsou obvykle výstižné, cíleně informují klienta o nabízeném produktu či službě a obsahují zpětné odkazy a fotky.

 

Pokud nevíte, jak psát správně PR články, nechte si napsat profesionální článek, viz Ceník.

 

PR články se o proti klasické reklamě soustředí na dlouhodobé cíle. Uvádíte novou službu nebo produkt? PR článek je výborný způsob, jak o ní dát vědět a získat tak navíc relevantní zpětné odkazy. PR články mohou mít obrovskou moc a patří mezi jednu z nejúspěšnějších a zároveň nejlevnějších forem reklamy. Napsáním a vložením kvalitního článku na náš server posilujete jak vztah s veřejností.

Virtuální asistentka

Nestíháte? Virtuální asistentka vám pomůže!

Prvních 30 minut zdarma! Objednávejte: 730 897 773

Hledat na mČlánky